PC stůl Enos TB modrý

Moderní PC stůl Enos TB  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
PC stůl Enos TB modrý
Značka: GIB
2 315 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní PC stůl Enos TB  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: modrá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní PC stůl Enos TB 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: modrá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x76x50cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě výrobek je k sehnání aktuálně tady na stránkách v oblíbené rubrice dětské psací stoly. Získejte parádní kousky z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Super výrobek PC stůl Enos TB modrý od oblíbené značky GIB máte možnost najít na našich stránkách teď za výhodné peníze! Za bezkonkureční cenu 2 315 Kč.