Luxusní box spring postel Melanie 160×200, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Melanie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Melanie 160x200
Značka: WSL
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Melanie  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Melanie 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
168x213x107cm 
Ložná plocha: 160x200cm
  Ve slevě tento produkt jde nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu ve známé sekci 160x200cm! Nyní si můžete pořídit ještě další zboží z této sekce za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky WSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kousek Luxusní box spring postel Melanie 160x200, šedá Monolith od odblíbeného výrobce WSL máte možnost najít na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 20 499 Kč.