Kvalitní box spring postel Bahia 180×200, šedá Monolith

Moderní box spring postel Bahia  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Bahia 180x200
Značka: WSL
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Bahia  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní box spring postel Bahia 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x216x108cm 
Ložná plocha: 180x200cm
  Žádaný produkt Kvalitní box spring postel Bahia 180×200, šedá Monolith máte možnost nakoupit rovnou u nás zařazený v rubrice boxsprings postele! Nyní si můžete vybrat akční produkty z naší rubriky jednoduše online! Naše nabídka je široká, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele WSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel WSL vám nabízí kvalitní výrobky. A tady je důkaz!

Designový produkt Kvalitní box spring postel Bahia 180x200, šedá Monolith od známého předního výrobce WSL snadno můžete sehnat tady teď právě za akční cenu. Nabídka od 27 999 Kč.