Designová rohová sedačka Porto, šedá Monolith

  Moderní a kvalitní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (šedá... více informací »
Designová rohová sedačka Porto
Značka: PSK
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (šedá...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (šedá Monolith) 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru  
Součástí je úložný prostor 
Funkce polohování hlavových opěrek 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
254x254cm 
Plocha po rozložení: 210x124cm 
 
 
Tento kvalitní a žádaný produkt lze nakoupit mimo jiné tady na stránkách v oblíbené sekci sedačky rohové! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce PSK může nabídnout skvělý sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento oblíbený produkt Designová rohová sedačka Porto, šedá Monolith od předního výrobce PSK pohodlně dostanete u nás právě opravdu levně! Výhodně za cenu 29 999 Kč.