Multifunkční psací stůl rally s nástavcem – červená/antracit

Jedna z velkých výhod tohoto designového skvostu je, že bude vaše dítě za stolem trávit čas velmi rádo, i když po něm... více informací »
Multifunkční psací stůl rally s nástavcem - červená/antracit
Značka: CLK
19 055 Kč21 172 Kč Sleva -9%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jedna z velkých výhod tohoto designového skvostu je, že bude vaše dítě za stolem trávit čas velmi rádo, i když po něm budete třeba chtít, aby si udělalo úkoly. Stůl s nástavcem v tomto provedení, totiž obsahuje spoustu vychytávek, které vás i vaše dítě velmi mile potěší.

 

Začneme-li spodní částí stolu, upoutá nás hned na první pohled prostorná pracovní deska se spoustou odkládacích místeček a organizérů na kancelářské potřeby, drobné předměty a školní pomůcky. Pod pracovní deskou se nachází úzký šuplík, prakticky rozdělený na tři části, díky čemuž se bude dítěti v šuplíku lépe udržovat pořádek. I zde vás překvapí praktické organizéry. V pravé části stolu se pod pracovní deskou nacházejí další čtyři šuplíky. V levé vnější části stolu se nachází praktická síťka na časopisy.

 

Na pracovní desce najdete palubní desku, která nabízí nejen další praktické přihrádky, skvěle vypadá, ale navíc má i funkční ovládací panel. Do něj si může dítě připojit přes USB vstup mobil či…