Postel s nočními stolky Ghost bílá/dub craft zlatý

Moderní postel Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open součástí... více informací »
Postel s nočními stolky Ghost bílá/dub craft zlatý
Značka: LAS
11 154 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní postel Ghost Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open součástí...

Moderní postel Ghost
Dodáváme v dekoru bílá + dub craft zlatý
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu
systém otevírání push to open
součástí postele jsou noční stolky + led osvětlení
rošt a matrace, nejsou součástí
včetně úložného prostoru

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
261,2×101,6,5×218,2cm 
ložná plocha 160x200cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento žádaný produkt lze zakoupit nyní tu na webu v kategorii 160x200cm. Nyní můžete najít nové výrobky ve zmiňované sekci za skvělou cenu! V očích zákazníků populární výrobce LAS vás a vaše blízké obohatí o top produkty. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další zboží od výrobce LAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kousek Postel s nočními stolky Ghost bílá/dub craft zlatý od skvělé značky LAS jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 11 154 Kč.