Moderní obývací stěna Xena bílá/bílý lesk

Moderní obývací stěna Xena Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP... více informací »
Moderní obývací stěna Xena bílá/bílý lesk
Značka: IMS
26 428 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Xena Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP...

Moderní obývací stěna Xena
Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná obývací stěna za TOP cenu!

 
Parametry: 
Sestava se skládá z následujících dílů:
knihovna 90/196/42cm
konferenční stůl 120/45/60cm
komoda 90/111/42cm
tv stolek 180/47/42cm
komoda 145/96/42cm
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Xena bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Xena si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 

Ve slevě produkt Moderní obývací stěna Xena bílá/bílý lesk od výrobce s mnohaletou tradicí IMS jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za akční cenu. Stojí teď u nás 26 428 Kč.