Obývací set iii trevor – dub wotan/šedá

Nádech Skandinávie dodá vašemu obývacímu pokoji obývací set Trevor III. Na první pohled vnese do bytu vzdušnost a zároveň... více informací »
Obývací set iii trevor - dub wotan/šedá
Značka: LB
25 558 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nádech Skandinávie dodá vašemu obývacímu pokoji obývací set Trevor III. Na první pohled vnese do bytu vzdušnost a zároveň dostatek úložného prostoru. Dominantou setu je sada konferenčních stolků Trevor, která se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší jinak identické stolíky.  Pokud nebudete menší příbuzné zrovna potřebovat, můžete je snadno zasunout pod většího bratříčka a ony tak nebudou zbytečně ve vašem obývacím pokoji zabírat místo. Stolíky najdou své využití také jako samostatné kusy nábytku. V případě nouze je však můžete využít i jako samostatné stoličky k většímu stolu. Každý stolek je tvořen stabilním kovovým rámem a pracovní deskou z laminované dřevotřísky imitující dubové dřevo.

 

Kombinovaný regál poskytne dostatek místa a dodá tak místnosti ten správný řád. Velkou výhodou produktu je právě rozmanitost úložného prostoru, přičemž v horní polovině využijete 5 otevřených polic Dolní část tvoří zásuvka společně se dvěma…