Obývací stěna i osvald – dub halifax/šedá

Obývací stěna I Osvald v sobě rafinovaně kombinuje lesk šedé barvy a dekoru dřeva dubu halifax, vše je podpořeno černým kovem,... více informací »
Obývací stěna i osvald - dub halifax/šedá
Značka: LB
35 153 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Obývací stěna I Osvald v sobě rafinovaně kombinuje lesk šedé barvy a dekoru dřeva dubu halifax, vše je podpořeno černým kovem, který tvoří nožky nebo úchytky některých kousků nábytku. Prosklené kousky nábytku poskytnou dostatek místa pro vystavení vašich cenností. Dvířka bez úchytek se otevírají stisknutím díky mechanismu Push Latch. Kousky nábytku jsou samostatné a můžete tedy váš pokoj různě nakombinovat a vytvořit si jedinečnou kombinaci ze všech těchto prvků.

 

Tato sestava vám nabídne uložení vašich věcí různými způsoby, například v prosklené knihovně Osvald můžete využít kryté časti a uložit například dokumenty, zatímco v prosklené části můžete vystavit své oblíbené knihy každé návštěvě na odiv. Na polici Osvald nad televizí vystavit můžete rámečky s fotografiemi či umístit svíčky pro příjemnou atmosféru. Do závěsné prosklené skříňky Osvald vystavíte porcelán po babičce nebo oblíbené sklenice na víno. Avšak může mít i praktické vyžití pro věci, které nemusí být skryty a…