Skříň Optimal 68 – bílá/bílý lesk

skříň Optimal 68 Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skříň Optimal 68 -  bílá/bílý lesk
Značka: IMS
7 275 Kč
Ověřit dostupnost
skříň Optimal 68 Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

skříň Optimal 68
Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x217x63cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Skříň Optimal 68 – lze pořídit lehce tady a teď na našem webu v oblíbené sekci skříně! Mrkněte na zlevněné výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele IMS. Najdete je níže na této stránce. Značka IMS vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Oblíbený a kvalitní výrobek Skříň Optimal 68 - bílá/bílý lesk od značky se zárukou kvality IMS jednoduše najdete tady teď právě v akci! Akční ceny již od 7 275 Kč.