Patrová postel 80x190cm s rovným stolem sofia – béžová/lento

Celý koncept postele je řešen velmi zajímavě. Kromě netradičního dekoru kůže lento, který je prostoupený celou kolekcí... více informací »
Patrová postel 80x190cm s rovným stolem sofia - béžová/lento
Značka: LB
26 624 Kč31 322 Kč Sleva -14%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Celý koncept postele je řešen velmi zajímavě. Kromě netradičního dekoru kůže lento, který je prostoupený celou kolekcí nábytku Sofia, a dal by se charakterizovat jako béžový s patinou bez viditelné struktury dřeva, vás na první pohled upoutají také kovové doplňky, jako jsou umně vyvedené elegantní úchytky nebo zábrana na horním lůžku nebo žebřík. Ložná plocha lůžka je 80×190 cm, postel je dosávaná včetně roštu, avšak bez matrace. Námi doporučené matrace do této dětské postele naleznete v souvisejících produktech níže. Výška lůžka při zohlednění matrace 18cm bude 167cm. Zatížení horní postele může být až 100kg.

 

Ihned vedle lůžka máme k dispozici skříňku s klasickými dvířky, v šířce 88,4cm a hloubce 46,2cm, zavěšenými v pantech po vnějších stranách, za kterými se skrývá jedna police s max. zatížením 10kg, dělící skříňku horizontálně v půli. Co vás rozhodně nadchne, je šatní skříň, skrývající se za posuvným žebříkem, který má ve spodní části kolečka pro pohodlnou manipulaci. Po…