Peřina Cento 160x200cm, celoroční

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází... více informací »
Peřina Cento 160x200cm
Značka: PLD
899 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází...

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu
Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází k ionizačnímu jevu – elektrostatický náboj nahromaděný v těle během dne se vybije, což se sníží svalové napětí, nespavost a stres. Malá kostka na látce dodává kolekci zvláštní kouzlo
Látka: mikrovlákno (99,6 % polyester / 0,4 % uhlíkové vlákno)
Výplň přikrývky: 100% polyester HCS
Výplň polštáře: Fillball (100% silikonizovaný polyester) 
Tento exkluzivní produkt Peřina Cento 160x200cm, celoroční lze koupit již dnes tu na stránkách v populární kategorii přikrývky! Nyní koupíte ostatní zboží z této populární rubriky v akci! Náš sortiment je široký, mrkněte na další vybrané produkty značky PLD. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Peřina Cento 160x200cm, celoroční od dodavatele s dlouholetou historií PLD jde koupit v aktuální nabídce se slevou! V akci za cenu 899 Kč.