Psací stůl Pikao dub artisan/ šedá

Moderní psací stůl Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku... více informací »
Psací stůl Pikao  dub artisan/ šedá
Značka: LAS
2 874 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní psací stůl Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o dřevotřísku...

Moderní psací stůl Pikao 
Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá
Nábytek je dodáván v demontu
kvalitní lamino MDF
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.
povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu
hrany jsou zakončeny ABS lištou
panty kov

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
138,2×76,4×50,4cm
 Tento kvalitní a žádaný produkt Psací stůl Pikao dub máte možnost koupit bez problémů tady u nás v populární sekci dětské psací stoly! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z naší sekce z pohodlí domova. Tato značka LAS pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky LAS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek Psací stůl Pikao dub artisan/ šedá od známé značky LAS můžete nakoupit zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 2 874 Kč.