Botník se sedátkem POK 05 sonoma

Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 53cm Hloubka:... více informací »
Botník se sedátkem POK 05 sonoma
Značka: MLM
2 375 Kč
Ověřit dostupnost
Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 53cm Hloubka:...

Botník Pok se sedátkem 
Dodáváme v dekoru dub sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry
Šířka: 90cm
Výška: 53cm
Hloubka: 36cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento akční kus Botník se sedátkem POK 05 sonoma máte možnost sehnat pohodlně tady na našem webu ve známé kategorii botníky! Nyní pořídíte ostatní zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Věhlasný dodavatel MLM má na skladě velmi kvalitní zboží Podívejte se sami!

Velmi prodávaný výrobek Botník se sedátkem POK 05 sonoma od našeho předního výrobce MLM jednoduše můžete pořídit aktuálně v akci! Nyní pořídíte od 2 375 Kč.