Polštář Cento 70x80cm

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází... více informací »
Polštář Cento 70x80cm
Značka: PLD
549 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází...

Kolekce Cento je určena pro aktivní lidi, kteří žijí naplno, v neustálém stresu
Díky uhlíkovým vláknům obsaženým ve struktuře tkaniny dochází k ionizačnímu jevu – elektrostatický náboj nahromaděný v těle během dne se vybije, což se sníží svalové napětí, nespavost a stres. Malá kostka na látce dodává kolekci zvláštní kouzlo
Látka: mikrovlákno (99,6 % polyester / 0,4 % uhlíkové vlákno)
Výplň přikrývky: 100% polyester HCS
Výplň polštáře: Fillball (100% silikonizovaný polyester) Tento vynikající produkt Polštář Cento 70x80cm je k sehnání rovněž tady na stránkách umístěný v rubrice polštáře! Připravili jsme zlevněné výrobky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další vybrané kousky od značky PLD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Polštář Cento 70x80cm od značky s dlouholetou historií PLD snadno najdete právě teď v nabídce za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 549 Kč.