Postel auto racer 80×160 se 4 koly a čelem – červená

Dětský pokoj Racer je dokonalým světem pro realizaci vašeho dítěte. Postel auto Racer v krásné červené barvě s bílou... více informací »
Postel auto racer 80x160 se 4 koly a čelem - červená
Značka: LB
16 774 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dětský pokoj Racer je dokonalým světem pro realizaci vašeho dítěte. Postel auto Racer v krásné červené barvě s bílou přední částí má ložnou plochu 80x160cm a její součástí je laťový rošt. Matrace není v ceně postele, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 80x160cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Doporučená výška matarace je 18cm, výška ložné plochy pak bude 47,5cm.

 

Přední část postele je otevírací a nabízí praktický úložný prostor. V přední části má nášlapnou plošku pro pohodlené nastupování. V zadní části postele pak uvítáte poličku k odkládání nezbytností před spaním. K posteli je možné dokoupit kola, blatníky či osvětlení. Tyto dopňky naleznete v souvisejících produktech.  Pokud máte doma malého závodníka, jistě tuto postel velmi ocení. Díky dalším ozdobným prvkům se stává nejen funkčním ale i estetickým modulem v dětském pokoji pro kluky. Spolu s dalším nábytkem z řady Racer pak můžete vytvořit opravdu krásné a inspirativní…