Luxusní box spring postel Viano 180×200, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Viano  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Luxusní box spring postel Viano 180x200
Značka: WSL
26 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Viano  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Viano 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
233x212x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm 
Tento unikátní kousek lze zakoupit rovněž u nás v oblíbené sekci boxsprings postele! Nyní koupíte kvalitní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky WSL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Luxusní box spring postel Viano 180x200, šedá Monolith od známé společnosti WSL máte možnost pořídit právě teď v naší nabídce opravdu levně. Nabídka od 26 499 Kč.