Kvalitní box spring postel Hermes 180×200, šedá Kronos

Moderní box spring postel Hermes  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou... více informací »
Kvalitní box spring postel Hermes 180x200
Značka: WSL
41 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel Hermes  Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou...

Moderní box spring postel Hermes 
Kronos je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Postel je dodávána včetně matrací 
Elekricky ovládané polohování 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
193x210x111cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 Výjimečný produkt Kvalitní box spring postel Hermes 180×200, šedá lze pořídit pohodlně tady na našem webu v populární kategorii boxsprings postele. Nyní můžete najít ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze. Věhlasná značka WSL svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží.

Tento kvalitní a levný výrobek Kvalitní box spring postel Hermes 180x200, šedá Kronos od kvalitní společnosti WSL jednoduše získáte zrovna ve výhodné akci. Momentálně v akci za 41 999 Kč.