Luxusní box spring postel Marianne 180×200, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Marianne  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je... více informací »
Luxusní box spring postel Marianne 180x200
Značka: WSL
36 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Marianne  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je...

 

Moderní box spring postel Marianne 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Postel je dodávána včetně matrací 
Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
203x205x122cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 Kvalitní a levný produkt Luxusní box spring postel Marianne můžete pořídit nyní tu na našich stránkách v oblíbené kategorii boxsprings postele! Nyní pořídíte jiné výrobky z této rubriky za nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od dodavatele WSL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce WSL vás obohatí o skvělé produkty.

Hodně oblíbený kus Luxusní box spring postel Marianne 180x200, šedá Monolith od výrobce se skvělou pověstí WSL pohodlně pořídíte zde teď právě za výhodné peníze! Zrovna teď v akci za 36 999 Kč.