Pracovní stůl s komodou niko 11 dub jasný/bílá/popel

Pracovní stůl s komodou NIKO ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme... více informací »
Pracovní stůl s komodou niko 11 dub jasný/bílá/popel
4 860 Kč5 490 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Pracovní stůl s komodou NIKO ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme...

Pracovní stůl s komodou NIKO ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme každou mladší generaci. Psací stůl je vyroben z kvalitní LTD desky hraněné ABS lištou. Korpus je v barvě dub jasný, dvířka jsou v barvě matná bílá. Úchytky jsou v barevné kombinaci popel / bílá. Uvnitř komody jsou dvě police. Sektorový nábytek NIKO má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si dětský nebo studentský pokoj, ložnici či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. Dodáváme v demontovaném stavu.

Neodolatelný kousek Pracovní stůl s komodou niko 11 dub jasný/bílá/popel od našeho výrobce Nábytek Harmonia můžete pořídit tady nyní levně! K sehnání zrovna v akci za 4 860 Kč.