Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na... více informací »
Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo
Značka: SGN
27 561 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení  Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Kvalitní žinilkový potah Velvet - příjemná na...

Moderní sedací souprava Mondeo v kvalitním provedení 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Kvalitní žinilkový potah Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Stabilní dřevěná konstrukce
Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku! 

 
Rozměry: 
326x225xcm
Výška: 85cm 
Rozklad: nerozkládací 
Tento akční kousek Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh je k získání zrovna tu v rubrice sedačky tvaru u! Připravili jsme pro vás nové zboží z naší rubriky snadno online. Dodavatel SGN pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky SGN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Kvalitní sedací souprava tvaru U Mondeo, růžová Roh: Orientace rohu Pravý roh od známého výrobce SGN jde nakoupit v aktuální nabídce ve slevě! Aktuálně výhodně za 27 561 Kč.