Moderní sedací souprava Ledrano, zelená Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 
Tento designový produkt Moderní sedací souprava Ledrano, zelená můžete najít právě tu na stránkách ve známé sekci sedačky rohové! Připravili jsme pro vás kvalitní kousky ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Přední výrobce ELT vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky Nakupujte výhoděn u nás! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené produkty od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní produkt Moderní sedací souprava Ledrano, zelená Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky se zárukou kvality ELT můžete nakoupit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 29 999 Kč.