Předsíň malaga i – dub craft bílý/šedá

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je... více informací »
Předsíň malaga i - dub craft bílý/šedá
Značka: LB
20 131 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Skříň je jednodvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, háčky na oblečení a spodní policí. Velmi pohodlným a praktickým prvkem předsíně je lavice, kde si můžete při obouvání pohodlně sednout. Sedák má čalouněný potah v šedavém odstínu a výplň je pěnová. 

 

Věšákový panel je složen ze dvou svislých desek, kolmé horní police, pod kterou je kovová tyč pro zavěšení kabátu a čtyři háčky. Maximální zatížení police a kovového držáku je 7kg, maximální zatížení háčku je 5kg. Komoda nabízí jak výklopná, tak klasická dvířka. Pro uložení drobností slouží šuplík. První výklopné dvířko je skleněné s potiskem, druhé dvířko je plné z…