Předsíň malaga iii – dub zlatý/šedá/černá

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým... více informací »
Předsíň malaga iii - dub zlatý/šedá/černá
Značka: LB
23 874 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Skříň je dvoudvéřová a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, pěti háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně. Velmi pohodlným a praktickým prvkem předsíně je lavice, kde si můžete při obouvání pohodlně sednout. Sedák má čalouněný potah a výplň je pěnová. Lavice má úložný prostor pod sedákem a ve spodní části je police na boty. 

 

Věšákový panel je složen ze dvou svislých desek, kolmé horní police, pod kterou je kovová tyč pro zavěšení kabátu a čtyři háčky. Maximální zatížení police a kovového držáku je 7kg, maximální zatížení háčku je 5kg. Komoda…