Předsíňová stěna sofia – béžová/lento

Předsíňová sestava Sofia je vyrobena v neoklasicistním stylu a její design zůstane v módě po mnoho let. Design je inspirován... více informací »
Předsíňová stěna sofia - béžová/lento
Značka: LB
25 340 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Předsíňová sestava Sofia je vyrobena v neoklasicistním stylu a její design zůstane v módě po mnoho let. Design je inspirován rustikálním stylem, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá. Netradiční frézované vzory na předních částech napodobují složité vyřezávané desky, které byly ve starověku vyráběny ručním opracováním. Jednoduchost a přímočarost zdůrazňují zvláštní harmonii.

 

Pro výrobu bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. S elegantním prolamovaným frézováním, zlatým nástřikem na předních plochách a patinou působí nábytek skutečně luxusně. Monogramy v barvě starého bronzu doplňují dodávají kolekci Sofia styl. Nábytek do předsíně má nastavitelné nožky až do výšky 10mm. Velký výběr modulů vám umožní nakombinovat nábytek pro předsíň libovolné velikosti, všechny doporučené produkty…