Psací stůl christina – bříza

Psací stůl z kolekce Christina je prostorově méně náročný a je tak vhodný i do menších interiérů. Zaujme především... více informací »
Psací stůl christina - bříza
Značka: CLK
5 112 Kč5 381 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Psací stůl z kolekce Christina je prostorově méně náročný a je tak vhodný i do menších interiérů. Zaujme především skvostným rustikálním designem v čele s dekorem březového dřeva. Společně s porcelánovou úchytkou s květinovým vzorem dodávají nábytku přírodní vzhled. Stůl disponuje kromě venkovského designu také funkčností. Úložný prostor tvoří široká zásuvka pod pracovní plochou a skříňka na pravé straně s vnitřním horizontálním rozdělením. Své místo tak najdou i přes menší rozměry stolu všechny potřebné předměty jako jsou například sešity, učebnice či psací potřeby. Odkládací prostor si můžete rozšířit o speciální nástavec, jenž naleznete níže v souvisejících produktech. Díky němu získáte navíc dvě široké police a výklenky, kam uložíte například dekorační předměty či nejpoužívanější šanony se studijními materiály.

 

Hlavním použitým materiálem je MDF v kombinaci s laminem. Díky tomu se může stůl chlubit vysokou odolností a jednoduchou údržbou. Oceníte také tiché a bezpečné…