Psací stůl s nástavcem amfora – alabastr/dub zlatý

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice,... více informací »
Psací stůl s nástavcem amfora - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
13 034 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete psací stůl Amfora, který je vyroben z lamina a MDF. Na stole převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Stůl má dva šuplíky na kuličkovém vedení, které mají plný výsuv. Maximální nosnost zásuvek je 15kg. Nad šuplíky je otevřený prostor pro uložení libovolných věcí. Stůl je možné smontovat v levém nebo pravém provedení. Na stůl se připevňuje nástavec, jehož součástí je horní police, pod kterou je prostor s posuvnými dvířky a přihrádkami. Rozměry psacího stolu s nástavcem Amfora jsou 187,8x120x59cm (v, š, h) a je dodáván v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže…