Psací stůl s výsuvnou deskou sailor – bílá/dub

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u... více informací »
Psací stůl s výsuvnou deskou sailor - bílá/dub
Značka: LB
6 113 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Psací stůl Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Úchytky jsou v kovu bronzové barvy se vzorem kotvy. Zásuvky můžete při montáží umístit na levou nebo pravou stranu dle vašich preferencí. Boční hrany horní desky jsou v dekoru dub, která šikovně oživuje bílou barvu stolu.

 

Stůl také potěší praktickým provedením, jelikož poskytuje prostornou pracovní desku, pod kterou se nachází výsuvná deska na klávesnici. Díky tomu stůl poslouží nejen jako…