Designová rohová sedačka Tiscali, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Designová rohová sedačka Tiscali
Značka: ELT
32 699 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Tiscali  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus  Sedačka v potahu pytlovina Berlin  Sedačka není rozkládací  Dokoupením a přisunutím taburetu Tiscali je možné zajistit plochu pro spaní 215x140cm  Polohovatelné hlavové opěrky  Funkce posouvání zádových opěrek pro ideální hloubku sezení  Taburet není součástí, lze dokoupit    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x175x77-98cm 
Plocha po rozložení: nerozkládací (dokoupením taburetu lze vytvořit plochu pro spaní 215x140cm) 
Úložný prostor: není     
Zajímavý produkt jde pořídit přímo tu v populární kategorii obývací pokoj! Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka ELT má na skladě top produkty

Hodně žádaný produkt Designová rohová sedačka Tiscali, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Pravý roh od top výrobce ELT snadno získáte zrovna za výhodné peníze. Zrovna nyní za cenu 32 699 Kč.