Regál Enos TR2D50 růžový

Moderní regál Enos TR2D50  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Regál Enos TR2D50 růžový
Značka: GIB
2 779 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Enos TR2D50  Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní regál Enos TR2D50 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: růžová
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x193x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Velmi oblíbený produkt Regál Enos TR2D50 růžový jde koupit v pohodě tu na stránkách ve známé rubrice dětské regály! Mrkněte na akční zboží z této populární sekce za výhodnou cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel GIB představuje vynikající sortiment A tady je důkaz!

Hodně povedený výrobek Regál Enos TR2D50 růžový od společnosti GIB máte možnost pořídit tady nyní v akci! Cena již od 2 779 Kč.