Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
29 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu žinilka Monolith  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm     
Oblíbený kus Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Monolith Roh: Orientace lze sehnat právě nyní na stránkách umístěný v kategorii obývací pokoj. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Značka ELT vyrábí skvělé produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další produkty značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Moderní rohová sedačka Kansas, šedá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dlouholetou tradicí ELT snadno můžete získat právě teď za akční cenu! Zrovna teď v akci za 29 499 Kč.