Moderní rohová sedačka Kansas, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ... více informací »
Moderní rohová sedačka Kansas
Značka: ELT
28 599 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii ...

  Moderní a kvalitní sedací souprava Kansas  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedačka v potahu pytlovina Berlin  Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru Součástí je polohování záhlavníků    Rozměry: (délka x šířka x výška) 
265x197x95cm 
Plocha po rozložení: 190x125cm     
Zajímavý produkt Moderní rohová sedačka Kansas, naleznete právě teď u nás v oblíbené sekci obývací pokoj. Získejte akční produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Kansas, šedá pytlovina Roh: Orientace rohu Pravý roh od značky s dlouholetou tradicí ELT máte možnost sehnat zde teď skutečně výhodně. V akci od 28 599 Kč.