Rohová skříň Optimal bílá/bílý lesk

Rohová skříň Optimal Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Rohová skříň Optimal bílá/bílý lesk
Značka: IMS
8 559 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová skříň Optimal Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Rohová skříň Optimal
Nabízíme v dekoru bílá/bílý lesk
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
109x217x63cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně povedený produkt máte možnost sehnat pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v rubrice skříně! Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární kategorie za skvělou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Rohová skříň Optimal bílá/bílý lesk od známého dodavatele IMS dostanete v aktuální nabídce se slevou! Na našich stránkách za 8 559 Kč.