Rohová skříň do ložnice sofia se zrcadlovými dveřmi – béžová/lento

Rohová skříň nabízí stejně jako klasická šatní skříň policový systém i šatní tyč pro zavěšení ramínek s oděvy.... více informací »
Rohová skříň do ložnice sofia se zrcadlovými dveřmi - béžová/lento
Značka: LB
14 452 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Rohová skříň nabízí stejně jako klasická šatní skříň policový systém i šatní tyč pro zavěšení ramínek s oděvy. Navíc ale skvěle využijete často opomíjený roh místnosti. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia je tato skříň vyrobena z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Dveře jsou zavěšené klasicky v pantech a budou se vám snadno otevírat díky elegantní zdobné úchytce, umístěné v prostřední části dveří.

 

Úhlový závěs je 45°, úhel otevření je 95°. Křídla dveří zdobí prostorné zrcadlo, kolem kterého vyniká po všech stranách rám dekoru lento. Vnitřní uspořádání skříně je rozdělené do dvou výklenků, které nelze zaměnit. V levé, menší části se jedná o policový systém na skládané prádlo s šesti rovnoměrně rozmístěnými policemi. Pravý, větší výklenek, obsahuje tři širší police a visící plochu, kterou zajišťuje šatní tyč. Každá z polic skříně může být…