Postel 180x200 cm Diva s panely Bee

Postel 180×200 cm Diva s panely Bee –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Originální provedení čalouněné postele s panely v podobě včelích pláství. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je s lamelovým roštem, bez matrace a úložného prostoru. Možnost volby barvy čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel pro dva 160x200 cm Jago

Postel pro dva 160×200 cm Jago –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel s úložným prostorem v moderním provedení s vysokým čelem. Pohodlný čalouněný potah v mnoha barvách. Postel je s lamelovým roštem bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;fialová;hnědá;modrá;oranžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 222 cm. Výška 122 cm. Šířka 178 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . Exkluzivní produkt Postel pro dva 160×200 máte možnost dostat právě zde na stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Známý dodavatel Dona shop vám nabízí skvělé výrobky. Však to vidíte sami.

Tvrdá matrace Regina

Tvrdá matrace Regina –

Rozměry 90 x 200 cm. Tvrdá matrace pro správnou oporu páteře. Nosnost 120 kg. Z polyuretanové pěny pro úlevu zad. 7 zónová matrace vysoká 16 cm – model Regina.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 16 cm. Tvrdost matrace H4 – tvrdá. Potah medico. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. Sada 1+1. . . . . . . . . . . . Tento výjimečný výrobek jde nakoupit bezstarostně na webu v sekci matrace. Nyní můžete najít vyjímečné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Dona shop dlouhodobě vyrábí top výrobky. Však to vidíte sami!

Matrace pěnová Jana

Matrace pěnová Jana –

Rozměry 90 x 200 cm. Standardní matrace vhodná pro hosty na příležitostné spaní. Nosnost 90 kg. Středně tvrdá. Z polyuretanové pěny. Matrace vysoká 8 cm – model Jana.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 8 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah damašek. Oboustranná matrace ano. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . . Tento velmi oblíbený produkt jde koupit právě teď tu na stránkách v populární rubrice matrace. Nyní najdete nové produkty z naší kategorie na pár kliknutí!

Matrace zdravotní Memory comfort

Matrace zdravotní Memory comfort –

Rozměry 90 x 200 cm. Matrace je oboustranná, kdy si můžete zvolit z dvojí tvrdosti matrace. Nosnost 120 kg. Středně tvrdá. Z paměťové a PUR pěny. 7 zónová ortopedická matrace vysoká 20 cm – model Memory-Comfort.

Další vlastnosti: Typ pěnové;zdravotní. Materiál paměťová pěna;polyuretanová pěna. Výška matrace 20 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah medico. Oboustranná matrace ano. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. Sada 1+1. . . . . . . . . . .Nový produkt Matrace zdravotní Memory je k sehnání v pohodě na našem webu v populární sekci matrace. Nyní koupíte akční kusy z této známé sekce za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás najdete více kvalitních produktů značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Dona shop dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Postel Diva 140x200 cm s čalouněnými panely

Postel Diva 140×200 cm s čalouněnými panely –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel do ložnice se dvěma čalouněnými panely, vhodné nejen jako stylové oživení, ale také jako opěrky při sezení, který připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Výběr ze spousta barev. Postel je v provedení s roštem, bez úložného prostoru a bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel Diva 90x00 cm + 10x panel

Postel Diva 90×00 cm + 10x panel –

Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel s čalouněnými panely vhodná jak do dětského pokoje, tak do pokoje pro hosty. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je dodávaná s roštem, bez matrace. Pestrá paleta barev.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 98 cm. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice. Počet balíků 2. Rozměry balíků 42x33x210 cm;6x22x92 cm. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . .Tento exkluzivní produkt Postel Diva 90×00 cm + 10x panel je k dispozici právě zde tu zařazený v sekci postele. Nyní koupíte parádní produkty z této kategorie za rozumné peníze! Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Postel Diva 140x200 cm + 5x nástěnný panel

Postel Diva 140×200 cm + 5x nástěnný panel –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněný postel bez čela, které však nahrazuje 5ks čalouněných panelů. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr mnoho pestrých i tlumených barev. Postel je s lamelovým roštem, bez úložného prostoru a matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel 140x200 cm Diva + 9x panel

Postel 140×200 cm Diva + 9x panel –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel do ložnice s 9ti kusy čalouněných panelů. které oživí stěnu ložnice a vytvoří tak čelo postele. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr příjemné světlé i tmavé provedení v mnoha barvách. Postel je s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Často hledaný produkt Postel 140×200 cm je k dostání taky tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice postele! Získejte unikátní produkty z této sekce za akční cenu. Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Postel nízká 160x200 cm Diva + 9x panel

Postel nízká 160×200 cm Diva + 9x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel čalouněná s devíti nástěnnými panely, které vytváří čelo postele, o které se můžete také pohodlně opřít. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Barvu čalounění si můžete vybrat z pestré palety. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Levný produkt Postel nízká 160×200 cm je k dostání rovněž tady a teď na našem webu ve známé sekci postele! Získejte nové zboží z této populární kategorie za super peníze! Oblíbený výrobce Dona shop vám může poskytnout velmi kvalitní produkty A to je teprve začátek! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Postel Diva 140x200 cm s panely Bee

Postel Diva 140×200 cm s panely Bee –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Moderní provedení čalouněné postele s panely ve tvaru včelích pláství, které vytvářejí stylové zadní čelo postele. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr v mnoha barevných variantách. Postel je s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Zajímavý produkt Postel Diva 140×200 cm s máte možnost sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené rubrice postele! Nyní získáte nové zboží ze zmíněné rubriky ve slevě! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná postel Diva 180x200 cm + 3x panel

Čalouněná postel Diva 180×200 cm + 3x panel –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská postel do ložnice se třemi čalouněnými panely, které jsou jak stylové, tak praktické. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Výběr z mnoha barevných odstínů. Postel je s lamelovým roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Tento skvělý produkt Čalouněná postel Diva 180×200 cm dostanete lehce na webu umístěný v kategorii postele! Vyhledejte si ještě další produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu.

Pěnová matrace 90x200 Veronika

Pěnová matrace 90×200 Veronika –

Rozměry 90 x 200 cm. Pěnová matrace, která se přizpůsobí Vašemu tělu. Středně tvrdá. Z polyuretanové pěny. 7 zónová matrace vysoká 19 cm – model Veronika. Nosnost 110 kg.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 19 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah medico. Oboustranná matrace ano. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. Sada 1+1. . . . . . . . . . . Tento oblíbený výrobek jde nakoupit právě nyní tady u nás v populární rubrice matrace! Získejte ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další produkty od značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop představuje velmi kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Pěnová matrace Jana

Pěnová matrace Jana –

Rozměry 180 x 200 cm. Nosnost 2 x 90 kg. Středně tvrdá. Z polyuretanové pěny. Jednoduchá, pro příležitostné spaní. Matrace vysoká 8 cm – model Jana. K nákupu matrace polštářek zdarma.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 8 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah damašek. Oboustranná matrace ano. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . .

Klasik pěnová matrace

Klasik pěnová matrace –

Rozměry 90 x 200 cm. Středně tvrdá matrace s nosností 120 kg. Zpevňující deska + PUR pěna. Matrace vysoká 12 cm – model Klasik. K matraci malý pohodlný polštářek zdarma.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 12 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah damašek. Oboustranná matrace ano. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . .Velmi žádaný produkt lze sehnat snadno tady na webu v populární sekci matrace! Vyberte si oblíbené produkty ve zmiňované sekci za super ceny. V očích zákazníků populární výrobce Dona shop pro vás připravuje vynikající zboží

Postel do s panely Diva 180x200 cm

Postel do s panely Diva 180×200 cm –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel do ložnice se dvěma panely, které poslouží také jako opěrky při sezení. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Postel je dodávaná s roštem bez matrace a je koncipovaná bez úložného prostoru. Vybrat si můžete z mnoha barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Ve slevě produkt lze koupit lehce tady u nás v populární kategorii postele! Vyberte si skvělé výrobky ze zmíněné sekce v akci. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop má na skladě prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami!

Postel čalouněná Diva 160x200 cm + 3x panel

Postel čalouněná Diva 160×200 cm + 3x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel se třemi čalouněnými panely, které se snadno připevni na stěnu nad postel pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Výběr z mnoha barev čalounění postele i panelů. Postel je s roštem bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Výjimečný výrobek Postel čalouněná Diva 160×200 cm + můžete získat aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice postele. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bed Lucy 140/200 + Stelaż pod materac + 3x panel 50x30 cm

Bed Lucy 140/200 + Stelaż pod materac + 3x panel 50×30 cm –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Menší postel s čalouněným rámem a třemi panely, které oživí vaší stěnu. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Postel je v provedení bez úložného prostoru a matrace, kterou si však můžete u nás dokoupit. Barvu čalounění si můžete vybrat z pestrých odstínů.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .Často hledaný výrobek můžete získat mimo jiné u nás v sekci postele. Nyní koupíte ještě ostatní kusy z této rubriky za výprodejovou cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. Máme toho více, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Čalouněná postel s panely 160x200 cm Diva

Čalouněná postel s panely 160×200 cm Diva –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná postel a dva čalouněné panely v potahové látce dle výběru, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Postel je s lamelovým roštem v provedení bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Tento designový výrobek Čalouněná postel s panely 160×200 lze získat bezprostředně tu na webu v populární kategorii postele. Mrkněte na skvělé produkty z této kategorie ve výhodné akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další vybrané produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná postel Diva 160x200 cm + 6x panel

Čalouněná postel Diva 160×200 cm + 6x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní provedení čalouněné postele s nástěnnými panely, které vytvářejí stylové čelo. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel i panely jsou v nabídce v mnoha barvách. S lamelovým roštem v ceně, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel Diva 180x200 cm + 9x čalouněný panel

Postel Diva 180×200 cm + 9x čalouněný panel –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s čalouněnými panely, které po připevnění na stěnu vytvářejí stylové čelo postele. Panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru. K výběru máte spoustu barevných variant.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Akční a ve slevě výrobek Postel Diva 180×200 cm můžete koupit bezprostředně tady u nás v rubrice postele. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie za akční cenu!

Manželská postel Diva 160x200 cm s panely Bee

Manželská postel Diva 160×200 cm s panely Bee –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru. Součástí je 21 nástěnných panelů ve tvaru plástve, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Originální řešení do vaší ložnice v mnoha barvách na výběr.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Tento levný výrobek lze pořídit již dnes tu na webu v kategorii postele! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Matrace taštičková Ergonomy plus

Matrace taštičková Ergonomy plus –

Rozměry 140 x 200 cm. Výška optimálních 18 cm. Matrace pro dva s nosností 2x 150 kg. Středně tvrdá. Taštičky + kokosové vlákno + lehčená pěna. Pět zón matrace pro správné rozložení váhy těla.

Další vlastnosti: Typ pružinové. Materiál kokosové vlákno. Výška matrace 18 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah damašek. Oboustranná matrace ano. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Pružiny matrace taštičkové. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . Ve slevě tento produkt je k získání ještě tu na našich stránkách ve známé rubrice matrace! Nyní si můžete vybrat parádní zboží ve zmíněné sekci v bezva akci. Přední značka Dona shop pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky.

Matrace pěnová Regina

Matrace pěnová Regina –

Rozměry 80 x 200 cm. Matrace pro správné zakřivení páteře při spánku. Nosnost 120 kg. Tvrdá matrace. Z polyuretanové pěny. 7 zónová matrace vysoká 16 cm – model Regina.

Další vlastnosti: Typ pěnové. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 16 cm. Tvrdost matrace H4 – tvrdá. Potah medico. Oboustranná matrace ano. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. Místnost ložnice. Sada 1+1. . . . . . . . . . . Levný produkt Matrace pěnová Regina jde koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii matrace! Nyní můžete koupit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se také na více kousků od značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Dona shop má na skladě kvalitní produkty A tady je důkaz!

Šedá matrace Siva 180x60 cm

Šedá matrace Siva 180×60 cm –

Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Potah z mikrovlákna v šedé barvě. Součástí taška na matraci. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná jako matrace pro hosty nebo na cestování. Připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Šedá matrace Siva 180×60 cm máte možnost pořídit aktuálně tady na stránkách v populární rubrice matrace! Nyní koupíte podobné kousky z naší rubriky ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Dona shop má na skladě prvotřídní sortiment

Modrá matrace Siva 180x60 cm

Modrá matrace Siva 180×60 cm –

Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Potah z mikrovlákna v modré barvě. Skládací matrace z polyuretanové pěny složíte do praktické tašky a můžete vyrazit, třeba na chatu. Ihned k odeslání.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . . Unikátní a žádaný kus Modrá matrace Siva jde získat snadno tu na stránkách v oblíbené kategorii matrace. Nyní můžete získat ještě další kousky z této známé rubriky snadno online. Výrobce Dona shop vám může poskytnout velmi kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další produkty značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Šedá matrace Siva 180x60 cm

Šedá matrace Siva 180×60 cm –

Šířka 60 cm, délka 180 cm, výška 10 cm. Potah z mikrovlákna v šedé barvě. Součástí taška na matraci. Skládací matrace z polyuretanové pěny vhodná jako matrace pro hosty nebo na cestování. Připravená k odeslání.

Další vlastnosti: Typ skládací. Materiál polyuretanová pěna. Výška matrace 10 cm. Tvrdost matrace H3 – středně tvrdá. Potah látka. Rozměry 60 x 180 cm. Stav zboží při dodání ihned k použití. . . . . . . . . . . . . .
Tento vynikající kus Šedá matrace Siva máte možnost dostat právě nyní tady u nás ve známé sekci matrace! Máme pro vás oblíbené produkty z naší rubriky jednoduše online. Tato značka Dona shop dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Manželská postel Gite 160x200 cm

Manželská postel Gite 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná manželská postel v šedé barvě. Úložný prostor v podobě několika zásuvek pod postelí. Dodáváme včetně roštu. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 220 cm. Výška 106 cm. Šířka 164 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . . .
Vysoce kvalitní produkt Manželská postel Gite 160×200 máte možnost sehnat také tu na stránkách v populární rubrice postele. Nyní můžete koupit ještě další výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze!

Dětská patrová postel Tessa

Dětská patrová postel Tessa –

Šířka 255 cm, hloubka 125 cm, výška 150 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 200 cm. Dětská postel pro dvě děti v barevné kombinaci šedá/bílá. Ušetří prostor a nabídne dostatek úložného místa. Součástí jsou šuplíky a odkládací police. Rošt není potřeba, je nahrazen sololitovou deskou. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost dětský pokoj. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .

Manželská postel s LED 160x200 Garf

Manželská postel s LED 160×200 Garf –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní dvoulůžková postel s LED osvětlením, vyrobena z laminátové desky. V dekoru norská borovice černá. Bez roštu a matrace, které si můžete přikoupit. Včetně zásuvky na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 206 cm. Výška 90 cm. Dekor norská borovice černá. Šířka 180 cm. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Rošt bez roštu;s roštem. . . . . .

Bílá postel 160x200 Lutta

Bílá postel 160×200 Lutta –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní bílá postel vyrobená z laminované nábytkové desky. V barevné kombinaci bílá/černý lesk. Jedná se o rám postele bez roštu a matrace. Obojí si však můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá lesk. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 206 cm. Výška 90 cm. Dekor dub bílý. Šířka 165 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Manželská postel 160x200 Meroth

Manželská postel 160×200 Meroth –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní manželská postel, vyrobena z laminované nábytkové desky. Ve dvou provedeních. Rám postele, ke kterému můžete přikoupit rošt i matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 207 cm. Výška 90 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 169 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Dvoulůžková postel 160x200 cm Greel

Dvoulůžková postel 160×200 cm Greel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čalouněným čelem, vyrobena z laminátových desek s ABS hranami. V dekoru dub san ramo pískový v kombinaci černého lesku. Bez roštu a matrace, které si můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Délka 206 cm. Výška 100 cm. Dekor dub san remo pískový. Šířka 169 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . . .

Manželská postel Kolos

Manželská postel Kolos –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní manželská postel vyrobena z nábytkové desky s ABS hranami. V dekoru dub sonoma a norská borovice černá. Rám postele s možností dokoupit rošt i matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 209 cm. Výška 91 cm. Dekor dub sonoma;norská borovice černá. Šířka 173. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . .

Postel 160x200 Mayo

Postel 160×200 Mayo –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní dvoulůžková postel, vyrobena z laminátové dřevotřísky desky s ABS hranami. V barevném provedení dub artisan a norská borovice černá. Součástí nabídky není rošt a matrace, které si můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 205 cm. Výška 100 cm. Dekor dub artisan;norská borovice černá. Šířka 170 cm. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Rošt bez roštu;s roštem. . . . . .

Modrá postel Lilien 160 x 200 - Soro 76

Modrá postel Lilien 160 x 200 – Soro 76 –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná manželská postel, precizní zpracování, stylový design – to je postel boxspring s úložným prostorem Lilien. Součástí je také ochranný topper na matraci. Tmavě modrá varianta postele připravená na cestu do vaší ložnice.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Výška 126 cm. Šířka 163 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.

Manželská postel 160x200 cm Loisi

Manželská postel 160×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Nízká čalouněná postel s dominantním čelem. Čalouněné provedení v mnoha barvách na výběr. Rám postele je možné doplnit o klasický rošt na matraci nebo o zvedací rošt s úložným prostorem. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 180 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .

Americká postel 180x200 cm Roise

Americká postel 180×200 cm Roise –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Boxspring postel se zvedacími matracemi, pod kterými je objemný úložný prostor. Stylové vysoké čelo s prošitím. Součástí není ochranný topper na matraci. Výběr z mnoha příjemných odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 185 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .

Postel 180x Loisi

Postel 180x Loisi –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Vysoké čalouněné čelo v originálním provedení. Možnost výběru barvy čalounění z mnoha odstínů. Postel je bez roštu, matrace i úložného prostoru. Vše si však můžete u nás také dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 200 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .

Postel Joe 80x200 cm

Postel Joe 80×200 cm –

Plocha na spaní 80 x 200 cm. Moderní dětská postel do rohu. Na dřevěných 7 cm nožičkách. Postel má úložný prostor. Bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva růžová;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 207 cm. Výška 100 cm. Šířka 85 cm. Nožičky s nožičkami. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;skandinávský. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . .