Postel 180x200 cm Diva s panely Bee

Postel 180×200 cm Diva s panely Bee –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Originální provedení čalouněné postele s panely v podobě včelích pláství. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je s lamelovým roštem, bez matrace a úložného prostoru. Možnost volby barvy čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel pro dva 160x200 cm Jago

Postel pro dva 160×200 cm Jago –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel s úložným prostorem v moderním provedení s vysokým čelem. Pohodlný čalouněný potah v mnoha barvách. Postel je s lamelovým roštem bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;fialová;hnědá;modrá;oranžová;šedá;zelená. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 222 cm. Výška 122 cm. Šířka 178 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . Exkluzivní produkt Postel pro dva 160×200 máte možnost dostat právě zde na stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Známý dodavatel Dona shop vám nabízí skvělé výrobky. Však to vidíte sami.

Postel Diva 140x200 cm s čalouněnými panely

Postel Diva 140×200 cm s čalouněnými panely –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel do ložnice se dvěma čalouněnými panely, vhodné nejen jako stylové oživení, ale také jako opěrky při sezení, který připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Výběr ze spousta barev. Postel je v provedení s roštem, bez úložného prostoru a bez matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel Diva 90x00 cm + 10x panel

Postel Diva 90×00 cm + 10x panel –

Plocha na spaní 90 x 200 cm. Postel s čalouněnými panely vhodná jak do dětského pokoje, tak do pokoje pro hosty. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je dodávaná s roštem, bez matrace. Pestrá paleta barev.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 98 cm. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost dětský pokoj;ložnice. Počet balíků 2. Rozměry balíků 42x33x210 cm;6x22x92 cm. Počet lůžek jednolůžkové. Matrace bez matrace. . .Tento exkluzivní produkt Postel Diva 90×00 cm + 10x panel je k dispozici právě zde tu zařazený v sekci postele. Nyní koupíte parádní produkty z této kategorie za rozumné peníze! Tato vyjímečná značka Dona shop pro své zákazníky prodává skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Manželská postel Smoke 180x200 cm

Manželská postel Smoke 180×200 cm –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Prostorná manželská postel s prošívaným čalouněným čelem. Bohatý úložný prostor a dřevěný lamelový rošt. Vybírejte z mnoha odstínů čalouněných látek a různých typů nožiček.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;černá;červená;fialová;hnědá;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 222 cm. Výška 92 cm. Šířka 198 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .Často hledaný produkt máte možnost získat již dnes tady na webu ve známé rubrice postele! Prozkoumejte parádní produkty z naší sekce v bezva akci! Významný výrobce Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty

Postel do s panely Diva 180x200 cm

Postel do s panely Diva 180×200 cm –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel do ložnice se dvěma panely, které poslouží také jako opěrky při sezení. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Postel je dodávaná s roštem bez matrace a je koncipovaná bez úložného prostoru. Vybrat si můžete z mnoha barev čalounění.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Ve slevě produkt lze koupit lehce tady u nás v populární kategorii postele! Vyberte si skvělé výrobky ze zmíněné sekce v akci. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Dona shop má na skladě prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami!

Čalouněná lavice Dexi 60x

Čalouněná lavice Dexi 60x –

Šířka 60 cm, výška 46 cm, hloubka 40 cm. Moderní lavice s kovovou konstrukcí a čalouněným sedákem. Vhodná do předsíně i do ložnice před postel.

Další vlastnosti: Barva černá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 46 cm. Tvar obdélníkové. Šířka 60 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . .
Designový produkt Čalouněná lavice Dexi 60x máte možnost najít taky tady a teď na našem webu v oblíbené sekci botníky. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za super cenu! Populární značka Dona shop nabízí vysoce kvalitní výrobky

Černobílá lavice Cellin 80x

Černobílá lavice Cellin 80x –

Šířka 80 cm, výška 46 cm, hloubka 40 cm. Pruhovaná lavice vhodná k sednutí do předsíně nebo jako doplněk před postel do ložnice. Originální kousek pro váš domov.

Další vlastnosti: Barva bílá;černá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Výška 46 cm. Tvar obdélníkové. Šířka 80 cm. Hloubka 40 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Materiál nohou kov. . . . . . . . . . . . Ve slevě tento produkt Černobílá lavice Cellin 80x máte možnost dostat právě nyní u nás v oblíbené sekci botníky. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci. Přední dodavatel Dona shop pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. A to je teprve začátek.

Postel čalouněná Diva 160x200 cm + 3x panel

Postel čalouněná Diva 160×200 cm + 3x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel se třemi čalouněnými panely, které se snadno připevni na stěnu nad postel pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Výběr z mnoha barev čalounění postele i panelů. Postel je s roštem bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Výjimečný výrobek Postel čalouněná Diva 160×200 cm + můžete získat aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice postele. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Postel Diva 140x200 cm + 5x nástěnný panel

Postel Diva 140×200 cm + 5x nástěnný panel –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněný postel bez čela, které však nahrazuje 5ks čalouněných panelů. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr mnoho pestrých i tlumených barev. Postel je s lamelovým roštem, bez úložného prostoru a matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel 140x200 cm Diva + 9x panel

Postel 140×200 cm Diva + 9x panel –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel do ložnice s 9ti kusy čalouněných panelů. které oživí stěnu ložnice a vytvoří tak čelo postele. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr příjemné světlé i tmavé provedení v mnoha barvách. Postel je s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Často hledaný produkt Postel 140×200 cm je k dostání taky tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice postele! Získejte unikátní produkty z této sekce za akční cenu. Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů od značky Dona shop. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Postel nízká 160x200 cm Diva + 9x panel

Postel nízká 160×200 cm Diva + 9x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel čalouněná s devíti nástěnnými panely, které vytváří čelo postele, o které se můžete také pohodlně opřít. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Barvu čalounění si můžete vybrat z pestré palety. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Levný produkt Postel nízká 160×200 cm je k dostání rovněž tady a teď na našem webu ve známé sekci postele! Získejte nové zboží z této populární kategorie za super peníze! Oblíbený výrobce Dona shop vám může poskytnout velmi kvalitní produkty A to je teprve začátek! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty od dodavatele Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Postel Diva 140x200 cm s panely Bee

Postel Diva 140×200 cm s panely Bee –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Moderní provedení čalouněné postele s panely ve tvaru včelích pláství, které vytvářejí stylové zadní čelo postele. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Na výběr v mnoha barevných variantách. Postel je s roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Zajímavý produkt Postel Diva 140×200 cm s máte možnost sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené rubrice postele! Nyní získáte nové zboží ze zmíněné rubriky ve slevě! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více skvělých kousků značky Dona shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná postel Diva 180x200 cm + 3x panel

Čalouněná postel Diva 180×200 cm + 3x panel –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Manželská postel do ložnice se třemi čalouněnými panely, které jsou jak stylové, tak praktické. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Výběr z mnoha barevných odstínů. Postel je s lamelovým roštem, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .
Tento skvělý produkt Čalouněná postel Diva 180×200 cm dostanete lehce na webu umístěný v kategorii postele! Vyhledejte si ještě další produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu.

Bed Lucy 140/200 + Stelaż pod materac + 3x panel 50x30 cm

Bed Lucy 140/200 + Stelaż pod materac + 3x panel 50×30 cm –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Menší postel s čalouněným rámem a třemi panely, které oživí vaší stěnu. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Postel je v provedení bez úložného prostoru a matrace, kterou si však můžete u nás dokoupit. Barvu čalounění si můžete vybrat z pestrých odstínů.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 148 cm. Rošt s roštem. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .Často hledaný výrobek můžete získat mimo jiné u nás v sekci postele. Nyní koupíte ještě ostatní kusy z této rubriky za výprodejovou cenu! Oblíbený dodavatel Dona shop dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. Máme toho více, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Čalouněná postel s panely 160x200 cm Diva

Čalouněná postel s panely 160×200 cm Diva –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná postel a dva čalouněné panely v potahové látce dle výběru, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Postel je s lamelovým roštem v provedení bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Tento designový výrobek Čalouněná postel s panely 160×200 lze získat bezprostředně tu na webu v populární kategorii postele. Mrkněte na skvělé produkty z této kategorie ve výhodné akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další vybrané produkty značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Čalouněná postel Diva 160x200 cm + 6x panel

Čalouněná postel Diva 160×200 cm + 6x panel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní provedení čalouněné postele s nástěnnými panely, které vytvářejí stylové čelo. Čalouněné panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel i panely jsou v nabídce v mnoha barvách. S lamelovým roštem v ceně, bez matrace a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Postel Diva 180x200 cm + 9x čalouněný panel

Postel Diva 180×200 cm + 9x čalouněný panel –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s čalouněnými panely, které po připevnění na stěnu vytvářejí stylové čelo postele. Panely snadno připevníte lepidlem nebo suchými zipy, které nejsou součástí nabídky, ale zakoupíte je taktéž na našem e-shopu. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru. K výběru máte spoustu barevných variant.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 188 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Akční a ve slevě výrobek Postel Diva 180×200 cm můžete koupit bezprostředně tady u nás v rubrice postele. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie za akční cenu!

Manželská postel Diva 160x200 cm s panely Bee

Manželská postel Diva 160×200 cm s panely Bee –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Postel je v provedení s roštem, bez matrace a úložného prostoru. Součástí je 21 nástěnných panelů ve tvaru plástve, které připevníte pomocí lepidla nebo suchých zipů taktéž z nabídky našeho e-shopu. Originální řešení do vaší ložnice v mnoha barvách na výběr.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 210 cm. Výška 32 cm. Šířka 168 cm. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . Tento levný výrobek lze pořídit již dnes tu na webu v kategorii postele! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky značky Dona shop. Najdete je níže na této stránce.

Kontinentální postel Elity 180x200 cm

Kontinentální postel Elity 180×200 cm –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Postel s čelem v provedení boxspring, které v sobě ukrývá také praktický úložný prostor. Celočalouněná postel je vhodná jak ke zdi, tak do prostoru. Díky výběru potahových látek si můžete postel sladit podle svého gusta.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva béžová;bílá;hnědá;šedá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 206 cm. Výška 120 cm. Šířka 190 cm. Rošt s roštem. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem. . . .

Bílý noční stolek Dino se šuplíky

Bílý noční stolek Dino se šuplíky –

Šířka 40 cm, hloubka 32 cm, výška 59 cm. Stolek k posteli v bílém provedení se šuplíky. Minimalistický vzhled bez úchytek zapadne do každé ložnice. Stolek máme skladem, připravený k odeslání.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Výška 59 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 32 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. . . . . . . . . . . . . . Exkluzivní produkt Bílý noční stolek Dino se šuplíky máte možnost nakoupit jednoduše na webu v populární rubrice noční stolky. Pořiďte si parádní výrobky ve zmiňované sekci za internetové ceny. To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více kousků značky Dona shop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Dona shop má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment.

Manželská postel Gite 160x200 cm

Manželská postel Gite 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Čalouněná manželská postel v šedé barvě. Úložný prostor v podobě několika zásuvek pod postelí. Dodáváme včetně roštu. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 220 cm. Výška 106 cm. Šířka 164 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . . .
Vysoce kvalitní produkt Manželská postel Gite 160×200 máte možnost sehnat také tu na stránkách v populární rubrice postele. Nyní můžete koupit ještě další výrobky ve zmiňované rubrice za super peníze!

Noční stolek do dětského pokoje Revo

Noční stolek do dětského pokoje Revo –

Šířka 55 cm, výška 51 cm, hloubka 44 cm. Noční stolek do dětského pokoje se dvěma zásuvkami. Na výběr barevné provedení stolku i úchytek. Skvělý doplněk k posteli z kolekce dětského nábytku Revo.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Výška 51 cm. Dekor dub sonoma. Lesk ne. Šířka 55 cm. Hloubka 44 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost dětský pokoj. . . . . . . . . . .

Dětská patrová postel Tessa

Dětská patrová postel Tessa –

Šířka 255 cm, hloubka 125 cm, výška 150 cm. Spací plocha obou postelí 80 x 200 cm. Dětská postel pro dvě děti v barevné kombinaci šedá/bílá. Ušetří prostor a nabídne dostatek úložného místa. Součástí jsou šuplíky a odkládací police. Rošt není potřeba, je nahrazen sololitovou deskou. Možnost dokoupit pěnové matrace.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;šedá. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně roštu. Rozměry 80 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Místnost dětský pokoj. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. . . . . . . . . .

Manželská postel s LED 160x200 Garf

Manželská postel s LED 160×200 Garf –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní dvoulůžková postel s LED osvětlením, vyrobena z laminátové desky. V dekoru norská borovice černá. Bez roštu a matrace, které si můžete přikoupit. Včetně zásuvky na lůžkoviny.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 206 cm. Výška 90 cm. Dekor norská borovice černá. Šířka 180 cm. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Rošt bez roštu;s roštem. . . . . .

Bílá postel 160x200 Lutta

Bílá postel 160×200 Lutta –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní bílá postel vyrobená z laminované nábytkové desky. V barevné kombinaci bílá/černý lesk. Jedná se o rám postele bez roštu a matrace. Obojí si však můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá;černá lesk. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 206 cm. Výška 90 cm. Dekor dub bílý. Šířka 165 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Manželská postel 160x200 Meroth

Manželská postel 160×200 Meroth –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní manželská postel, vyrobena z laminované nábytkové desky. Ve dvou provedeních. Rám postele, ke kterému můžete přikoupit rošt i matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Barva bílá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 207 cm. Výška 90 cm. Dekor dub sonoma. Šířka 169 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . .

Stolek k posteli Kolos

Stolek k posteli Kolos –

Šířka 40 cm, výška 44,5 cm, hloubka 40 cm. Noční stolek v kombinaci dekorů dub sonoma a norská borovice černá. Poskytuje úložný prostor ve formě dvou prostorných zásuvek. Skvělý ke kolekci nábytku Kolos.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Výška 44,5 cm. Dekor dub sonoma;norská borovice černá. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Počet zásuvek 2 zásuvky. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. . . . . . . . . . . .

Dvoulůžková postel 160x200 cm Greel

Dvoulůžková postel 160×200 cm Greel –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Manželská postel s vysokým čalouněným čelem, vyrobena z laminátových desek s ABS hranami. V dekoru dub san ramo pískový v kombinaci černého lesku. Bez roštu a matrace, které si můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Délka 206 cm. Výška 100 cm. Dekor dub san remo pískový. Šířka 169 cm. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . . .

Manželská postel Kolos

Manželská postel Kolos –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní manželská postel vyrobena z nábytkové desky s ABS hranami. V dekoru dub sonoma a norská borovice černá. Rám postele s možností dokoupit rošt i matraci.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 209 cm. Výška 91 cm. Dekor dub sonoma;norská borovice černá. Šířka 173. Rošt bez roštu;s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. . . . . . .

Postel 160x200 Mayo

Postel 160×200 Mayo –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní dvoulůžková postel, vyrobena z laminátové dřevotřísky desky s ABS hranami. V barevném provedení dub artisan a norská borovice černá. Součástí nabídky není rošt a matrace, které si můžete přikoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické. Rozkládání bez rozkládání. Materiál lamino. Úložný prostor bez úložného prostoru. Délka 205 cm. Výška 100 cm. Dekor dub artisan;norská borovice černá. Šířka 170 cm. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický;moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Rošt bez roštu;s roštem. . . . . .

Modrá postel Lilien 160 x 200 - Soro 76

Modrá postel Lilien 160 x 200 – Soro 76 –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Moderní čalouněná manželská postel, precizní zpracování, stylový design – to je postel boxspring s úložným prostorem Lilien. Součástí je také ochranný topper na matraci. Tmavě modrá varianta postele připravená na cestu do vaší ložnice.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva modrá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 205 cm. Výška 126 cm. Šířka 163 cm. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet balíků 4. Celková hmotnost balíků 176 kg. Rozměry balíků 131x177x8 cm;200x160x4 cm;85x70x200 cm. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper s topperem.

Patrové rozkládací ové postele 2v1

Patrové rozkládací ové postele 2v1 –

Plocha na spaní 90 x 200 cm. Skladem – odeslání do 24 hodin. Patrová postel kovová v černé barvě s možností rozložení na dvě samostatné jednolůžka.

Další vlastnosti: Typ patrové. Rozkládání bez rozkládání. Materiál kov. Barva černá. Úložný prostor bez úložného prostoru. Nožičky s nožičkami. Rošt s roštem. Rozměry 90 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana bez zábrany. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . . .

Nízká postel 140x200 cm Loisi

Nízká postel 140×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Originální provedení čalouněné postele s vysokým čelem. Možnost zakoupení pouze rámu, nebo i rošt a úložný prostor. Výběr z pestrých i tlumených barev.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 160 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . .

Manželská postel 160x200 cm Loisi

Manželská postel 160×200 cm Loisi –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Nízká čalouněná postel s dominantním čelem. Čalouněné provedení v mnoha barvách na výběr. Rám postele je možné doplnit o klasický rošt na matraci nebo o zvedací rošt s úložným prostorem. Součástí není matrace.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 180 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .

Postel boxspring Roise 160x200 cm

Postel boxspring Roise 160×200 cm –

Plocha na spaní 160 x 200 cm. Boxspring zpracování manželské postele. Velký úložný prostor, pohodlná výška pro vstávání a pěkné provedení s vysokým čelem. Výběr z mnoha barevných odstínů. Součástí balení není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 165 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 160 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .

Americká postel 180x200 cm Roise

Americká postel 180×200 cm Roise –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Boxspring postel se zvedacími matracemi, pod kterými je objemný úložný prostor. Stylové vysoké čelo s prošitím. Součástí není ochranný topper na matraci. Výběr z mnoha příjemných odstínů.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 185 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . . .

Kontinentální postel 140x200 cm Roise

Kontinentální postel 140×200 cm Roise –

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná postel v provedení boxspring s velkým úložným prostorem a pohodlným vyšším sedem. Čelo postele s ozdobným prošitím. Součástí postele není ochranný topper.

Další vlastnosti: Typ boxspring;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 104 cm. Šířka 145 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 140 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Místnost ložnice. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace s matrací. Topper bez topperu. . . .

Postel 180x Loisi

Postel 180x Loisi –

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Vysoké čalouněné čelo v originálním provedení. Možnost výběru barvy čalounění z mnoha odstínů. Postel je bez roštu, matrace i úložného prostoru. Vše si však můžete u nás také dokoupit.

Další vlastnosti: Typ klasické;manželské. Rozkládání bez rozkládání. Materiál čalounění. Barva bílá;černá;červená;modrá;růžová;šedá;zelená;žlutá. Materiál čalounění látka. Úložný prostor s úložným prostorem. Délka 210 cm. Výška 114 cm. Šířka 200 cm. Rošt bez roštu. Rozměry 180 x 200 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl moderní. Počet lůžek dvoulůžkové. Matrace bez matrace. Topper bez topperu. . . . .

Bílý noční stolek Dino se šuplíky

Bílý noční stolek Dino se šuplíky –

Šířka 40 cm, hloubka 32 cm, výška 59 cm. Stolek k posteli v bílém provedení se šuplíky. Minimalistický vzhled bez úchytek zapadne do každé ložnice. Stolek máme skladem, připravený k odeslání.

Další vlastnosti: Materiál lamino. Barva bílá. Výška 59 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 32 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Styl minimalistický. . . . . . . . . . . . . .