Noční stolek Enos růžový

Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška... více informací »
Noční stolek Enos růžový
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška...

Moderní noční stolek Enos
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: růžová
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x45x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Hodně žádaný produkt Noční stolek Enos růžový lze koupit snadno tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii noční stolky. Získejte zlevněné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Noční stolek Enos růžový od skvělého a známého výrobce GIB je dostupný aktuálně na webu extra výhodně. Aktuálně v akci od 1 157 Kč.