Postel s úložným prostorem Andreas

Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas Dekor:  borovice andersen  + grafit ABS hrany zabraňující zranění  Součástí postele není rošt a... více informací »
Postel s úložným prostorem Andreas
Značka: LAS
5 519 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas Dekor:  borovice andersen  + grafit ABS hrany zabraňující zranění  Součástí postele není rošt a...

Velmi moderní dětský/studentský pokoj Andreas

Dekor:  borovice andersen  + grafit
ABS hrany zabraňující zranění 
Součástí postele není rošt a úložný prostor
Součástí postele je úložný prostor
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
94x59x205cm 

Ložná plocha: 90×200 CM
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Tento levný produkt Postel s úložným prostorem Andreas od značky s dobrým jménem LAS je dostupný v naší online nabídce v akci. Akční ceny již od 5 519 Kč.