Šatní skříň Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní

Moderní 2-dveřová skříň Waterloo Dodáváme v dekoru sonoma trufla/dub bahenní Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skříň Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní
Značka: IDZ
18 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skříň Waterloo Dodáváme v dekoru sonoma trufla/dub bahenní Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je dodáván v...

Moderní 2-dveřová skříň Waterloo
Dodáváme v dekoru sonoma trufla/dub bahenní
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
230x216x69,5cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě kus Šatní skříň Waterloo 230 můžete pořídit prostě tu na našem webu v sekci ložnice! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené produkty od značky IDZ. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka IDZ pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky.

Hodně prodávaný produkt Šatní skříň Waterloo 230 sonoma trufla/dub bahenní od předního výrobce IDZ lze koupit právě zde opravdu levně. Za bezkonkureční cenu 18 699 Kč.