Šatní skříň Bart 203cm bílá/zrcadlo

Moderní šatní skřín Korpus v dekoru: bílá Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Šatní skříň Bart 203cm bílá/zrcadlo
Značka: IMS
11 769 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní skřín Korpus v dekoru: bílá Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

Moderní šatní skřín
Korpus v dekoru: bílá
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
203x215x59cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento skvělý produkt Šatní skříň Bart 203cm bílá/zrcadlo můžete sehnat rovnou tady na našem webu v oblíbené kategorii moderní skříně. Získejte ještě další produkty z této rubriky za příznivou cenu! Oblíbený výrobce IMS vám může poskytnout špičkové zboží Udělejte radost sami sobě.

Tento designový produkt Šatní skříň Bart 203cm bílá/zrcadlo od značky s tradicí a dobrou pověstí IMS pohodlně nakoupíte tady teď za parádní cenu! Teď v akci 11 769 Kč.