Levná kuchyně sonoma Sava 260cm

  Moderní kuchynská linka Sava Korpus v dekoru: bílá Dvířka v dekoru: dub sonoma Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze... více informací »
Levná kuchyně sonoma Sava 260cm
Značka: STZ
9 442 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Sava Korpus v dekoru: bílá Dvířka v dekoru: dub sonoma Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze...

 

Moderní kuchynská linka Sava
Korpus v dekoru: bílá
Dvířka v dekoru: dub sonoma
Dodáváme včetně madel 
Pracovní deska není součástí 
Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy
Madla 96mm
Cena se odvíjí dle zvolené sestavy
Nábytek je dodáván v demontu
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 

Cena nezahrnuje dřez 

 
Dodáváme v sestavě: (lze zakoupit i jednotlivé elementy níže)
260cm = 
Dolní skřínky: 2x 80cm, 60cm, 40cm zásuvková 
Horní skřínky: 80cm prosklená, 80cm, 60cm, 40cm
 
LEVNÁ KUCHYNĚ SONOMA SAVA 3
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Kuchyňská linka Sava vám jistě padne do oka. Její příjemné barevné provedení projasní váš byt a snadno jej sladíte se zbytkem zařízení. Z jednotlivých elementů si vytvoříte prostorové uspořádání podle vlastních představ a vaření půjde jedna radost! Dejte na jednoduchost a účelnost, dejte na kuchyň Sava. 
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Můžete si zvolit některou z typových sestav nebo si sestavit celou kuchynskou linku podle svých potřeb. Níže najdete nabídku jednotlivých skříněk.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.
 
NÍŽE SI, PROSÍME, ZVOLTE SESTAVU – UVEDENY JSOU PŘÍPLATKY K ZÁKLADNÍ CENĚ: Tento akční a ve slevě výrobek Levná kuchyně sonoma Sava 260cm lze nakoupit bezstarostně u nás ve známé sekci kuchyně. Získejte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny!

Povedený výrobek Levná kuchyně sonoma Sava 260cm od spolehlivého výrobce STZ je dostupný momentálně na webu za super cenu! Nyní pořídíte jen za 9 442 Kč.