Studenstký pokoj Pikao artisan/ šedá

Moderní studentský pokoj Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o... více informací »
Studenstký pokoj Pikao artisan/ šedá
Značka: LAS
34 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní studentský pokoj Pikao  Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá Nábytek je dodáván v demontu kvalitní lamino MDF lamino - jedná se o...

Moderní studentský pokoj Pikao 
Dodáváme v dekoru dub artisan/ šedá
Nábytek je dodáván v demontu
kvalitní lamino MDF
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti.
povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu
hrany jsou zakončeny ABS lištou
postel je včetně úložného prostoru
rošt ani matrace, nejsou součástí postele

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

rozměry:
Postel – šířka 97,6 cm / výška 82,5 cm / hloubka 208 cm
Skříň rohová – 99,8 cm široký / 193,6 cm vysoký / 99,8 cm hluboký
Skříň 2D2S – šířka 90 cm / výška 193,6 cm / hloubka 50,2 cm
Komoda D2S – šířka 90 cm / výška 117,6 cm / hloubka 40,2 cm
Komoda 4S – šířka 90 cm / výška 80,4 cm / hloubka 40,2 cm
Psací stůl – šířka 138,2 cm / výška 76 cm / hloubka 50,4 cm
Noční stolek – šířka 50 cm / výška 46 cm / hloubka 40 cm
 
Pikao je elegantní jednoduchá sestava, která bude slušet každému studentskému pokoji. Sestava nabízí dostatek úložných ploch a samozřejmě nesmí chybět psací stůl. Svěží vzhled tohoto nábytku s sebou jistě přinese i svěží mysl pro náročné studium a váš potomek se nebude stydět pozvat si domů přátele, protože jeho dětský pokoj, už nebude dětský!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
  Tento akční výrobek Studenstký pokoj Pikao artisan/ šedá seženete taky tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci dětské pokoje. Nyní najdete další výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další zboží značky LAS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce LAS prodává kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Vysoce kvalitní produkt Studenstký pokoj Pikao artisan/ šedá pocházející od značky LAS máte možnost najít nyní v bezva akci! V akci za cenu 34 499 Kč.