Kvalitní box spring postel Espona 180x200cm, šedá Monolith

  Moderní box spring postel Espona  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Kvalitní box spring postel Espona 180x200cm
Značka: WSL
39 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Espona  Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

 

Moderní box spring postel Espona 
Postel v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Součástí je elektrické polohování 
Postel je dodávána včetně matrací 
Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
188x212x107cm 
Ložná plocha: 180x200cm
 Povedený výrobek Kvalitní box spring postel Espona 180x200cm, šedá Monolith máte možnost sehnat právě zde tady na stránkách v kategorii boxsprings postele. Vyhledejte si ještě další produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní produkt Kvalitní box spring postel Espona 180x200cm, šedá Monolith od výrobce s dobrým jménem WSL lze sehnat právě teď v nabídce opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 39 999 Kč.