Lenoška Gravel, šedá Monolith

Velmi moderní lenoška Gravel  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Lenoška Gravel
Značka: WSL
9 499 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní lenoška Gravel  Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Velmi moderní lenoška Gravel 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.

 
Parametry (šířka x výška x hloubka)
80x89x170cm
 Nejprodávanější produkt lze získat právě na našich stránkách zařazený v rubrice lenošky. Nyní koupíte podobné výrobky z této populární sekce za akční cenu! U zákazníků oblíbená značka WSL dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Povedený produkt Lenoška Gravel, šedá Monolith od značky WSL snadno získáte aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 9 499 Kč.