Moderní sedací souprava Valerian

  Moderní a kvalitní sedací souprava Valerian Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Včetně rozkladu a úložného prostoru Univerzální... více informací »
Moderní sedací souprava Valerian
Značka: LNO
21 737 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Valerian Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Včetně rozkladu a úložného prostoru Univerzální...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Valerian
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Včetně rozkladu a úložného prostoru
Univerzální pravo-levý roh

 
Rozměry: 

Plocha na spaní: 142 cm x 215 cm
Šířka hloubka :255x157xcm
Výška sedu : 45cm
Hloubka sedu : 55cm
Výška: 96cm 

Moderní rohová sedací souprava Valerian je kus nábytku, který dodá interiéru nový ráz. 
Roh je vybaven funkcí spaní s rozkládacím systémem typu DL, který podporuje rozkládání a skládání nábytku a také snadno přístupným kontejnerem na lůžkoviny.
Výplň tvoří vlnitá pružina a PU pěna, díky čemuž je požitek z odpočinku ještě větší. 
Volba strany umožňuje přizpůsobit nábytek jakémukoli interiéru.

 Akční a ve slevě výrobek Moderní sedací souprava Valerian jde sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice obývací pokoj! Máme pro vás podobné výrobky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Populární značka LNO vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce LNO. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný výrobek Moderní sedací souprava Valerian od společnosti s úžasnou pověstí LNO jednoduše získáte zrovna dneska extra se slevou! Aktuálně v akci od 21 737 Kč.