Čalouněná postel Selena 180x200cm

Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Textilie Mat Velvet je vyrobená ze 100% polyesteru. Mimořádně jemná... více informací »
Čalouněná postel Selena 180x200cm
Značka: LWM
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní čalouněná postel Rošt je součástí postele Velký úložný prostor  Textilie Mat Velvet je vyrobená ze 100% polyesteru. Mimořádně jemná...

Moderní čalouněná postel
Rošt je součástí postele
Velký úložný prostor 
Textilie Mat Velvet je vyrobená ze 100% polyesteru. Mimořádně jemná struktura, hebkost, nadýchanost a trvanlivost charakterizují tuto látku. Tkanina Mat Velvet spojuje nadčasový design a funkčnost. Navíc vyniká speciální povrchovou úpravou „Water Repellent“. Ta vytváří hydrofobní vrstvu, která chrání povrch textilie před rychlým prosakováním tekutin. Kapalina kondenzuje na povrchu a nedochází k okamžité absorpci. Tekutinu stačí otřít jemným hadříkem nebo papírovou utěrkou

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
195x90x218cm

 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Unikátní a oblíbený produkt Čalouněná postel Selena 180x200cm seženete právě nyní tady u nás ve známé rubrice postele čalouněné. Nyní si můžete vybrat ještě další zboží z naší sekce ve výprodejové akci. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce LWM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Čalouněná postel Selena 180x200cm od populární značky LWM seženete zrovna v akci! Právě lze objednat jen za 9 999 Kč.