Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: pudrová  Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13... více informací »
Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový
Značka: MLM
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: pudrová  Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13...

 

Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto! 
Dodáváme v dekoru šedá/bílá 
Dodatky v dekoru: pudrová 
Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13 + 15 + 3×16
Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Oblíbený a kvalitní produkt můžete nakoupit bez problémů na našich stránkách zařazený v kategorii celé pokoje. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. Věhlasný dodavatel MLM vám může poskytnout skvělé produkty. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky MLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový od společnosti se zárukou kvality MLM jde pořídit zde za výhodné peníze. Zrovna nyní za cenu 19 999 Kč.