Set konferenčních stolků trevor – dub wotan/černá

Set konferenčních stolků Trevor se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší... více informací »
Set konferenčních stolků trevor - dub wotan/černá
Značka: LB
6 547 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Set konferenčních stolků Trevor se skládá celkem ze 3 samostatných produktů. Velký konferenční stolek doplňují dva menší jinak identické stolíky.  Pokud nebudete menší příbuzné zrovna potřebovat, můžete je snadno zasunout pod většího bratříčka a ony tak nebudou zbytečně ve vašem obývacím pokoji zabírat místo. Stolíky najdou své využití také jako samostatné kusy nábytku. Odložit si na ně můžete například květináč s rostlinou či jiný dekorační předmět. V případě nouze je však můžete využít i jako samostatné stoličky k většímu stolu.

 

Každý stolek je tvořen stabilním kovovým rámem a pracovní deskou z laminované dřevotřísky imitující dubové dřevo o tloušťce 16mm. Ty zajištují, že větší stůl můžete zatížit až 15kg a menší stolíky dokonce až 100kg. Nábytek vám doručíme až domů, kde vám za příplatek rádi pomůžeme i s výnosem nebo si můžete sadu osobně vyzvednout v našem skladu.

 

Set konferenčních stolků Trevor se skládá z těchto prvků:

Konferenční stolek Trevor -…