Široký regál sailor – bílá

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u... více informací »
Široký regál sailor - bílá
Značka: LB
7 283 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Regál Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které máte v místnosti. Nechybí motiv racků, kteří neoddělitelně patří k námořnickému životu. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích horní dvířek dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, jsou i úchytky se vzorem kotvy.

 

Regál také potěší úložným prostorem, který je policový a maximální nosnost všech polic je 15kg. Police jsou skryty za dolními dvířky a také za…