Skřín Enos TSZ2D růžová

  Moderní šatní skřín Enos TSZ2D   Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v... více informací »
Skřín Enos TSZ2D růžová
Značka: GIB
4 284 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín Enos TSZ2D   Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín Enos TSZ2D  
Dodáváme v dekoru dub santana 
Dodatky v dekoru: růžová
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x193x50cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Oblíbený produkt Skřín Enos TSZ2D růžová lze sehnat pohodlně tu na stránkách v oblíbené rubrice dětské skříně. Získejte parádní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Oblíbený dodavatel GIB dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele GIB. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Skřín Enos TSZ2D růžová originál od výrobce GIB snadno pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Cena již od 4 284 Kč.